Ta strona używa plików cookies.
Klauzula informacyjna Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
^

Sebastian Kneipp - Moje leczenie wodą, Tak żyć potrzeba, Mój testament dla zdrowych i chorych, Kodycyl do mojego testamentu dla zdrowych i chorych, Dziecko zdrowe i chore

zakup sprzętu komputerowego

 

Sebastian Kneipp - Moje leczenie wodą (400 stron)

1 egz. po 44 zł.
2 egz. po 43 zł.
3 egz. po 42 zł.

Światowy bestseller. W Niemczech ponad 150 wydań, ponad 2 mln egzemplarzy. Niemiecki ksiądz Sebastian Kneipp, w 1855 roku został kapelanem klasztoru w Wörishofen w Bawarii i tam leczył chorych zalecając im hartowanie ciała przez polewanie zimną wodą, chodzenie boso po mokrej trawie, brodzenie w zimnej wodzie, chodzenie po świeżym śniegu. Zalecał ruch na świeżym powietrzu, stosowanie ziół, pożywienie bogate w jarzyny i owoce, a ubogie w mięso. Kneipp negował wartość medycyny oficjalnej. Odnosił spektakularne sukcesy w leczeniu swoich pacjentów, a leczył wszystkich niezależnie od pochodzenia społecznego i stanu majątkowego. Przepełniony duchem chrześcijańskiej solidarności nikomu nie odmawiał pomocy, co więcej za swoje usługi nie pobierał żadnych opłat.
Zamawiam książkę "Moje leczenie wodą"

Sebastian Kneipp - Tak żyć potrzeba (376 stron)

1 egz. po 39 zł.
2 egz. po 38 zł.
3 egz. po 37 zł.
Światowy bestseller. W książce tej autor pisze nie tylko o ziołolecznictwie i leczeniu wodą, ale także o wychowaniu, rozwoju charakteru, wyborze drogi życiowej. Bardzo cenna lektura dla rodziców, lekarzy i wychowawców. Fragment wstępu: "Patrząc na życie i działanie ludzi, wiedzę, jak największa ich część pracuje z natężeniem na stanowisku przeznaczonem im od Boga, trudzi się, aby sobie i swoim zdobyć środki potrzebne do utrzymania życia. Przyjście człowieka na świat, jego pielgrzymka ziemska, i opuszczenie świata, pouczają mię znowu, że człowiek nieśmiertelnego ducha, w cudownie zbudowanem przechowuje naczyniu, ale to naczynie niestety bardzo jest ułomnem. Rozliczne ducha i ciała cierpienia, utrudniają człowiekowi dopełnienia obowiązków jego powołania, i ciężkie jarzmo gniecie dzieci Adama od dnia wyjścia ich z łona matki, aż do dnia, kiedy znowu wrócą do ziemi, która matką wszystkich jest."
Zamawiam książkę "Tak żyć potrzeba"

Sebastian Kneipp - Mój testament dla zdrowych i chorych (346 stron)

1 egz. po 39 zł.
2 egz. po 38 zł.
3 egz. po 37 zł.

Światowy bestseller. W książce tej Sebastian Kneipp zbiera doświadczenia ze swojej praktyki wodoleczniczej.
We wstępie napisał on: "Upłynęło lat 47, odkąd poznałem wodę jako środek leczniczy, i również tak długo robiłem doświadczenia ze ziołami. Prowadziłem moje doświadczenia krok za krokiem, aby zdobyć wiadomości o sile leczniczej wody i ziół, i wynaleść odpowiednią formę do zastosowania ich dla ludzkiego organizmu. Żaden krawiec nie zrobi poraz pierwszy surduta tak, aby leżał zupełnie dobrze; zwolna dopiero nabiera wprawy i doświadczenia. Mogę zapewnić, że i mnie się to przydarzyło. Z książek moich poznać można, że od jednego doświadczenia przechodziłem do drugiego, i skuteczność wody i rozmaitych zabiegów coraz lepiej poznawałem."
Zamawiam książkę "Mój testament dla zdrowych i chorych"

Sebastian Kneipp - Kodycyl do mojego testamentu
dla zdrowych i chorych (384 stron)

1 egz. po 39 zł.
2 egz. po 38 zł.
3 egz. po 37 zł.

Światowy bestseller. W książce tej Sebastian Kneipp zbiera doświadczenia ze swojej praktyki wodoleczniczej.
We wstępie do książki autor napisał: "Sądzę, że obydwie książki, „Mój Testament” i „Kodycyl”, pouczą każdego i objaśnią dokładnie o mojej metodzie wodoleczniczej. Dla większego pożytku zamieściłem w „Kodycylu” kilka rozpraw, w których czytelnicy znajdą praktyczne wskazówki, jak mają sobie postępować w czasie zdrowia, aby ustrzedz się przed chorobami, jak znowu w nagłych i nieszczęśliwych przypadkach. Jest tu także rozdział o częściach składowych ludzkiego ustroju (Anatomja) napisany popularnie i przystępnie, aby każdy go zrozumiał bez uprzednich studjów anatomicznych."
Zamawiam książkę "Kodycyl do mojego testamentu dla zdrowych i chorych"

Sebastian Kneipp - Dziecko zdrowe i chore. Poradnik dla matek
i ojców troskliwych. (134 strony)

1 egz. po 22 zł.
2 egz. po 21 zł.
3 egz. po 20 zł.

Fragment wstępu do książki: "Przedewszystkiem z całą sumiennością wyłożę każdej matce obowiązki, dotyczące jej własnej osoby. Rozważcie obowiązki włożone na was przez Stwórcę, spełniajcie je dla chwały i miłości Bożej! Wiara mówi, że człowiek potrzebuje pomocy Boskiej do wszystkich dobrych uczynków.
Ruszaj tedy w świat mała książeczko na równi z "Leczeniem wodą" i książką pod tytułem: "Tak żyć potrzeba", szukaj matek i powiedz im, co czynić wypada i czego zaniechać trzeba!
Przez życzliwość tedy dla matek napisałem książkę niniejszą i przez całe moje życie pamiętać będę o nich w modłach.

Zamawiam książkę "Dziecko zdrowe i chore"


Dane zamawiającego
Imię i nazwisko
Ulica i numer domu
Kod pocztowy i miejscowość
NIP (w przypadku firmy)
Telefon
Adres e-mail

Koszt przesyłki jest niezależny
od ilości zamówionych książek

przedpłata na konto - 13 zł
    NestBank 89 1870 1045 2078 1075 6673 0001

pobranie pocztowe - 18 zł

Dodatkowy komentarz
np. większe ilości książek

Wpisz kod:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Adalex Grzegorz Zawadzki, 98-100 Ostrów, Rogaczewska 9, jako administratora danych osobowych, w celach związanych wyłącznie z realizacją zamówienia. Twoje dane nigdzie nie będą przekazywane i będą usunięte po zrealizowaniu zamówienia.

Jeżeli wypełniłeś formularz naciśnij przycisk
Wyślij.

ADALEX
98-100 Ostrów, Rogaczewska 9
tel. 606 337 849
Nasze konto: NestBank 89 1870 1045 2078 1075 6673 0001


 

Rezygnacja z zamówienia
Klient może zrezygnować ze złożonego zamówienia dzwoniąc pod numer telefonu 606 337 849 lub wysyłając informację pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Jeśli towar został już wysłany Klient może odmówić odbioru przesyłki.

Odstąpienie od umowy
Konsument może odstąpić od umowy kupna w terminie 14 dni, zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r., poprzez zwrot towaru. Koszt przesyłki pokrywa w takim przypadku konsument.Mój testament dla zdrowych i chorych | metoda Kneippa | leczenie wodą |  książki Kneippa | wodolecznictwo  | sanatoria Sebastiana Kneippa | hydroterapia | ziołolecznictwo | Mój testament dla zdrowych i chorych | Kodycyl do Mojego testamentu dla zdrowych | Moje leczenie wodą | Tak żyć potrzeba | Dziecko zdrowe i chore - poradnik dla matek i ojców troskliwych